• +36 20- 498- 3138
  • Gánts Pál Utca 13, Székesfehérvár, Fejér 8000 HU

Stratégiai és Üzleti Tervezés

Szüksége van egy profi kutatóra, íróra és üzleti esettanulmány-elemzőre, akit megbízhat néhány vagy az összes írói feladatával? keres valamit, ami piacvezetővé teszi vállalkozását?

Egy életképes üzleti terv elkészítése a vállalkozás hosszú útjának megkezdése előtt gyakran jelentheti a különbséget az indulás sikere és kudarca között. Egy szakértői csapattal, amelynek tapasztalata van a testreszabott üzleti tervek megírásában a startupok számára, kiváló eredményeket értünk el ügyfeleink elégedettségében.

Ne aggódjon tovább, a legjobb helyre jött.

Egy vállalkozás elindítása ijesztő lehet, csak kevés embernek sikerül sikeresen eligazodnia a bonyolult helyzetekben, hogy egy ötletből működő vállalkozássá váljon. Ha nem tudjuk, hol kezdjük el, az sokkal nehezebbé teheti a vállalkozás indításának folyamatát. Igyekszünk segíteni Önt és vállalkozását a következőkkel:

  • Üzleti terv részletes jelentéssel.
  • Összefoglaló.
  • A vállalat áttekintése.
  • Pénzügyi terv és Kockázatelemzés.
  • Jövőkép és küldetésnyilatkozat.
  • Startup összefoglaló.

Mi az üzleti terv, mi a célja?

Az üzleti terv egy olyan dokumentum, ami megelőzi a tényleges vállalkozás elindítását, összegzi vállalkozásunk jövőbeni céljait és lépésről lépésre felvázolja, hogyan fogjuk megvalósítani azokat. A vállalkozásunkhoz először is szükségünk van egy ötletre, amit meg akarunk valósítani, ehhez meg kell fogalmaznunk egy hosszú távú célt, hogy a jövőben hova kell kifutnia a folyamatoknak, ami számos esetben akár egy élet munkája is lehet.

Miért jó az üzleti terv?

Az üzleti terv készítése azért jó, mert levezeti a hosszabb távú terveinket, stratégiánkat és részekre bontja azt, hogy átlátható, megvalósítható képet kapjunk munkánk lépcsőfokairól. Az üzleti terv magában foglalja a kreatív ötletektől kezdve a marketingen át egészen a projekt pénzügyi megvalósítását is, illetve pontos kalkulációkkal azt is megjósolhatjuk, hogy ha a vállalkozás megfelelően működik, az üzleti terv szerint mennyi bevételünk lesz belőle, megéri-e vele így foglalkozni, vagy még a tőkebefektetés előtt át kell szerveznünk a folyamatokat?

Hogy néz ki egy üzleti terv?

Létezik számos üzleti terv sablon, ám nincsenek konkrét szabályok arra, hogy pontosan mit kell rögzíteni benne, hiszen minden vállalkozás más, amelyeket eltérő módon lehet összefoglalni. Az üzleti terv terjedelme a vállalkozás jellegétől függ: minél egyszerűbb célkitűzésünk van, annál rövidebb lesz, minél bonyolultabb, összetettebb folyamatok elvégzését, minél nagyobb volumenű üzlet beindítását tervezzük, annál részletesebb üzleti terv kell hozzá – amely nemmellesleg a befektetőket is lenyűgözi.

Segítünk Önnek a legjobb üzleti terv elkészítésében.